PROGRAM | LINE-UP 2019

HLAVNÍ SCÉNA

PÁTEK 24.5.2019

17:00 – Yetti On – Schelinger revival

18:00 – Slavnostní zahájení

18:15 – Huafi

21:00 – KAMIL STŘIHAVKA A LEADERS

22:45 – Wotazník

00:30 – Sendwitch

01:45 – Razz 

00:30 – Sendwitch

SOBOTA 25.5.2019

14:45 – Silva Šírová Sextet

16:00 – Dance emotion (taneční vystoupení)

17:00 – Maxim Turbulenc

18:45 – Nano

20:30 – Raego

22:15 –  THE BEATLES REVIVAL

23:45 – ORIGINAL VINTAGE ORCHESTRA

CHAPITO 

PÁTEK 24.5.2019

17:00 – Neighbour watch djs (rádio Patriot)

19:00 – The Groovin‘ Gents (dj + saxofon live)

20:30 – Euronix (djs)

23:00 – HARD TO FRAME (live koncert)

00:00 – Sunflower Bitches (djs)

02:00 – Sunflower Bitches a Přátelé (after párty bar Chapito – djs)

SOBOTA 25.5.2019

17:00 – Náplavka (divadelní představení)

19:00 – The Seniors + 1 (live koncert)

20:30 – Utřifous trio – (live koncert)

22:00 – LAZER VIKING – (live koncert)

23:30 – VENTOLIN

00:30 – dj BIDLO

02:30 – Waxwork (after párty bar Chapito – dj)

MONTMARTRE

SOBOTA 25.5.2019 (10:00 – 15:45)

10:00 – Hudební dílna

11:00 – Vystoupení žáků ZUŠ

12:00 – Hudební dílna

13:00 – AZ Divadlo

14:30 – Bubenická skupina- Haiya Tabla

15:00 – Vystoupení žáků ZUŠ

15:45 – Bee Band

ATRIUM

SOBOTA 25.5.2019 (16:00 – 19:45)

16:00 – Hasičská dechová hudba

17:00 – Taneční vystoupení TK TJ SOKOL

17:30 – Břišní tanečnice

18:30 – Středověká kapela Rebules

19:45 – Břišní tanečnice

Pozn. časy jsou orientační Program 2019 Lysá žije

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

Doprovodný program PÁTEK

Evangelický kostel  v rámci akce „Noc kostelů(nockostelu.cz)“ 18:00-22:30

Kostel Narození sv. Jana Křtitele „Otevřený chrám – prostor pro ztišení“ 10:00 – 16:00

Muzeum Bedřicha Hrozného – běžné placené prohlídky 09:00-17:00

Výstava Martina Štědroně – klub Patro

Fotokoutek

Kamenné Kino – romítání od 15h pro děti, 17h a 20h pro dospělé za zvýhodněné vstupné

 

Doprovodný program SOBOTA

Zábavně naučná stezka – „Planeta Dinosaurů“

Řemeslné stánky Montmartre

Muzeum Bedřicha Hrozného – běžné placené prohlídky 09:00-17:00

Muzejní noc v muzeu Bedřicha Hrozného  (13:00 – 21:00)

Vstupné bude ZDARMA

Program:

  • napínavá hra
  • střelba z kuše
  • výhry na místě
  • soutěže pro děti i dospělé – logické i dovednostní
  • tajemný sklep
  • výhra pro všechny
  • losujeme o vstupenky do Mirakula

 

Zábavně vzdělávací program EKO-NOM s řadou atrakcí pro děti a dospělé

Včelaři Lysá nad Labem

Šachový klub ŠK Joly

Dětská dílna

Potisk triček

Fotbal 1vs1

Malování na obličej

Fotokoutek

Kamenné Kino – promítání pro děti 10h a 15h, od 17h a 20h promítání pro dospělé za zvýhodněné vstupné.