PROGRAM | LINE-UP 2018

HLAVNÍ SCÉNA

PÁTEK 25.5.2018

17:00 – 17:45 – ŠouflŠou
18:30 – 19:30 – Ivan Hlas Trio
20:15 – 21:15 – Mezcla Orquesta
22:00 – 23:00 – Queenie
23:45 – 00:45 – Atomic Gigolo

SOBOTA 26.5.2018

15:30 – 15:45 – Lukáš Sommer
15:45 – 16:15 – Pěvecký sbor QuantumTet
17:00 – 18:00 – Ježkovy stopy
18:45 – 19:45 – Katarzia (SK)
20:30 – 21:30 – Jakub Smolík
22:15 – 23:15 – Circus Problem
23:45 – 00:45 – DJ Gadjo.cz + Mário Bihári

ŠAPITÓ 

PÁTEK 25.5.2018

15:00    COOL-DJ-SCHOOL workshop + chillout music
17:00    Divotvorná fotoscéna
17:45    DJ Voče
18:30    Divotvorná fotoscéna
19:30    DJ Voče
20:15    Divotvorná fotoscéna
21:15    DJ Grima / Faith In Sound
22:00    Divotvorná fotoscéna
23:00    DJs: lukkast, Danok, Elkas / Faith in Sound DJs

SOBOTA 26.5.2018

10:00    COOL-DJ-SCHOOL workshop + chillout music
11:00    Sennheiser – věřte svým uším
11:30    COOL-DJ-SCHOOL workshop + chillout music
12:30    Sennheiser – věřte svým uším
13:00    Dětské divadlo Pohadlo / Fridolín se hledá aneb Když vzduchem víří trable netopýří
13:45    DJ Lukáš Sommer (Neighbours Watch)
14:30    Sennheiser – věřte svým uším
15:00    COOL-DJ-SCHOOL workshop + chillout music
16:00    Sennheiser – věřte svým uším
16:30    COOL-DJ-SCHOOL workshop + chillout music
17:30    Sennheiser – věřte svým uším
18:00    DJ Ocze
18:45    Divotvorná fotoscéna
19:45    DJ Ocze
20:30    Divotvorná fotoscéna
21:30    DJ Polar / Other Reason
22:15    Divotvorná fotoscéna
23:15    Faith in Sound DJs

MONTMARTRE

SOBOTA 26.5.2018 (10:00 – 16:15)

10:00 Dětské divadlo A-Z / Vodnická pohádka
10:30 Vít Andršt Jazz Orchestra
12:00 Buskeři Michal a Anna
13:30 Šraml ZUŠ – Selah
14:00 Divadelní spolek Náplavka
15:30 Utřifous Trio


ATRIUM

DOPROVODNÝ PROGRAM

PÁTEK 25.5.2018 

Kostel Narození Sv. Jana Křtitele zpřístupněn do 22:00,
evangelický kostel zpřístupněn od 18:30 do 22:30, 19:30-20:30 Koncert Paduana Hispanica – dobové historické skladby z gotiky, baroka, renesance, historický folk.
Muzeum Bedřicha Hrozného
běžné placené prohlídky od 9:00 do 17:00 a zábavně naučný program „Po stopách Bedřicha Hrozného“ 14:00 – 20:00,
Kino (kamenné) promítání od 15h pro děti, od 17h a 20h pro dospělé za zvýhodněné vstupné.

CALYPSSO MUSIC CLUB 
22:00   Afterparty – djs BEE & WAX

SOBOTA 26.5.2018 (10:00 – 17:00)

Indiánská stezkazábavně naučná hra pro děti
řemeslné stánky na Montmartre
Kostel Narození sv. Jana Křtitele
10:00 – 16:00 výstava o životě farnosti a možnost zahrát si poznávací kvíz
14:00 komentovaná prohlídka Otevřené zahrady Ch.Mirabillis u kostela
15:30 komentovaná prohlídka varhan,
,Muzeum Bedřicha Hrozného
běžné placené prohlídky od 9:00 do 17:00 a
zábavně naučný program „Po stopách Bedřicha Hrozného“ 14:00 – 20:00
Kino (kamenné) – promítání od 10h a 15h pro děti, od 17h a 20h pro dospělé,
skákací atrakce a hry pro děti od EkoKom,
Bez Cirkusu,
Včelaři Lysá nad Labem,
skaut Lysá nad Labem,
sítotisk/potisk vlastního oblečení.

NEDĚLE 27.5.2018 (13:00 – 17:00)

DĚTSKÝ DEN V AREÁLU KČT

Spousta soutěží pro děti, horolezecká stěna, sladké odměny atd.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA